جمعه شبا بی قرارم
صفحه اصلی
My 360
My flickr
My music
My doxdo
My twitter
My del.icio.us
گاه نوشت های من
مکاتبه با بابا لنگ دراز

تعداد بازدیدکنندگان
779447


آخرین نوشته ها
آرشیو ماهانه
 

Locations of visitors to this page

جمعه 19 مهر‌ماه سال 1387
در جستجوی لپ تاپ

سلام به همه ی خفتگان گیتی! امیدوارم هر جا که هستید اگه خوابید در آرامش باشید و خواب های خوب خوب ببینید و اگه بیدار هستید که خدا قوت!

خیلی وقت بود که شب زنده داری نکرده بودم. خوشبختانه امروز جمعه هست و میتونم برم با خیال راحت بخوابم و آدینه رو به شما بسپارم. چند وقتی به سفارش برادرم جست گریخته به دنبال یک لپ تاپ با قابلیت های موردنیاز هستم و امشب بهترین فرصت بود تا جستجوی نهایی رو انجام بدم و هفته آینده خرید انجام بشه!

تا اینجای کار به احتمال فراوان با توجه به نیازها و ویژگی های موردنظر، بودجه و کارایی برند del انتخاب من خواهد بود و به احتمال فراوان یکی از مدل های Inspiron  و یا Latitude . البته لگه براتون زیبایی، کیفیت تصویر و گرافیک مهم هست برید سراغ sony Vaio

از اینکه برای خرید و یا تهیه کالا و یا هر چیز دیگه ای تحقیق کنم لذت میبرم! خوبه یا بده؟! به هرحال فعلا 70 درصد راه پیموده شده و در روزهای آتی مدل موردنظر با کانفیگ آن در اختیار شما قرار داده خواهد شد. به هر حال گفتم بد نیست منابع مورد نظر خودم رو برای این انتخاب رو همگی اینجا قرار بدم تا اگه شما خواستید لپ تاپ بخرید دیگه اینهمه وقت صرف نکنید!

مواد لازم برای تهیه و خرید یک لپ تاپ:

1.  سایت شرکت زیگورات ( گارانتی دل)

2. دغدغه خرید لپ تاپ ( یک راهنمای خرید واقعی!)

3. سایت نوت بوک ریویو

4.سایت سی نت

لازم به ذکر هست که ویژگی ها و ملاک های مورد نظر من برای انتخاب ایناست: کارآیی خوبی داشته باشه! عمر باتری برام خیلی مهمه! (چیزی که سونی ضعف داره!) تکنولوژی پیشرفته در زمینه ارتباطات، وزن و سایز. گرافیک قابل قبول و صدای خوب!

تا یادم نرفته احتمالا Latitude D630   بگیرم و یا Inspiron 1525 !

اوضاع بورس

جماعت اوضاع خیلی خرابه! همینجور شاخص بورسهای جهان در حال افت هست! هر روز خبر ورشکستگی یه موسسه مالی یا بانک! نفت هم که قربونش برم خیال نداره ترمز کنه! بیلت رو که نگو! فعلا توصیه به نقد موندنه! غدیر موتوژن رو توصیه میکنه تا بعد مجمع و البته طبق معمول روزهای گذشته فسپا! البته با توجه به اینکه مخابرات به زیر 180 اومده به نظرم برای خرید مناسب باشه!

ساعت 5:30 بامداد صدای ما را از تهران می بینید! از مزایای زندگی مجردی اینه که می تونی این وقت شب با خیال راحت آهنگ گوش کنی و پشت کامپیوتر باشی! از پنجره باز که به بیرون نگا میکنی شهر در آرامش به خواب رفته. البته پنجره هایی هم دیده میشه که هنوز روشن هست. شاید اونا هم به دنبال لپ تاپ هستند! احتمالا فردا برم سینما و یکی از دو فیلم دعوت و یا کنعان رو ببینم. آواز گنجشک ها هم توی لیسته. البته اگه بیدار بشم.

+  یکی از آهنگ هایی که امشب زیاد گوش کردمو میزارم براتون تا حالشو ببرید!

  Sorry seems to be hardest word   از Elton John

+ نوشته ای حزن انگیر اما زیبا!  

در پایان از خداوندگار بزرگ بابت همه چیز سپاسگزارم! و ار راه دور روی ماهش رو می بوسم!