X
تبلیغات
زولا
جمعه شبا بی قرارم
صفحه اصلی
My 360
My flickr
My music
My doxdo
My twitter
My del.icio.us
گاه نوشت های من
مکاتبه با بابا لنگ دراز

تعداد بازدیدکنندگان
779045


آخرین نوشته ها
آرشیو ماهانه
 

Locations of visitors to this page

سه‌شنبه 30 خرداد‌ماه سال 1391
یورو2012 با طعم بورس

 

کمی از یورو 2012 :

 

دیشب با انجام دو بازی دیگر از دور گروهی یورو 2012 تکلیف دو تیم صعود کننده مرحله بعد هم مشخص شد!
خوشبختانه تیم محبوب من ایتالیا با پیروزی 2 بر صفر مقابل ایرلند و باخت کرواسی در مقابل اسپانیا توانست به عنوان تیم دوم گروه به مرحله بعد راه پیدا کنه!

بازی ها به طور همزمان بود و تاز زمانی که در دو بازی صفر بر صفر بود تیم های اسپانیا و رکواسی به عنوان تیم های اول و دوم صعود می کردند اما گل کاستانو در نیم اول به ایرلند معادله رو تغییر داد و با این نتایج ایتالیا به عنوان تیم اول و اسپانیا در مکان دوم قرار می گرفت!
کرواسی که خودش رو در موقعیت حذف شدن می دید خیلی تلاش کرد اما به نتیجه ای نرسید و اسپانیا هم که می خواست به عنوان تیم اول صعود کنه حملات خود رو بر روی دروازه کرواسی تدارک می دید تا اینکه دقیقه 85 روی حرکت اینیستا به گل رسید و به صدر جدول رفت و ایتالیا در مکان دوم قرار گرفت!
خدا میدونه اون 7 8 دقیقه آخر چطور گذشت! اگر کرواسی بازی رو به تساوی می کشوند منجر به حذف ایتالیا می شد و به عنوان تیم دوم همراه با اسپانیا صعود می کرد که خوشبختانه اینچنین نشد!

مطمئنا تیم های گروه چهار ترجیح می دادند کرواسی صعود کنه تا ایتالیا! مطمئنا کار تیم اول گروه 4 در مقابل ایتالیایی که در مرحله حذفی بهتر عمل میکنه سخت خواهد بود هر چند که ایتالیا ایتالیای همیشگی نیست!

=====================

امشب بازی های حساسی برگزار میشه تا تکلیف دو تیم آخر صعود کننده مشخص بشه که شانس فرانسه به همراه انگلیس بیشتر از اکراین هست! هر چند که بازی انگلیس (+‌وین رونی) و اکراین میتونه آبستن حوادث زیادی باشه! 

 

 

کمی از بورس: 

 

امروز نتیجه مذاکرات ایران با 5+1 مسکو مشخص میشه!  

فارغ از مسائل سیاسی داخلی و خارجی قیمت های بسیار جذاب شدن! 

 

وپترو 72 تومانی که هنوز مجمع نرفته . سود سال 90 حدود 15 تومان محقق شده..  

 

فباهنر 102 تومان. طرح توسعه اون امسال به بهره برداری میرسه. ساختمان اداری ونک دو تا واحد 273 متری به فروش گذاشته. هنوز مجمع نرفته سود امسال و سال بعد حدود 13 تومان.  

 

خپارس هم هنوز مجمع نرفته 80 تومان!  

 

کهمدا 165 تومان صف فروش. سود امسال و سال بعد حدود 40 تومان برجی 3 ای هست و مجمع اون هنوز نرسیده... 

 

کچینی 280 تومان. سود امسال 65 سود 91 هم حدود 75 تومان. هنوز مجمع نرفته!  

 

خساپا 157  خبهمن  185   

 

سفارس 121 تومان هنوز مجمع نرفته برج 2 ای هست. حدود 25 تومان سال و سال  بعد! هنوز مجمع نرفته. زیرمجموعه های اون سیمان آبیک و ساوه در راه بورس هستند... 

 

سشمال 94 تومان. مجمع رفته! سود سال 91 اون 20 تومان.